O nas

Firma Alarm Serwis powstała w październiku 1998 roku. Nie zajmowaliśmy się od początku swojego istnienia zabezpieczeniami stricto, ale montażem oraz konserwacją instalacji elektrycznych, odgromowych, TV naziemnej i satelitarnej pod nazwą Usługi Elektryczne. Te dziedziny działalności towarzyszą nam oczywiście do tej pory, poszerzyliśmy jednak spektrum działania o zabezpieczenia elektroniczne.

Począwszy od systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów sygnalizacji pożarowej, oddymiania  poprzez systemy telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, nagłośnienia estradowego, konferencyjnego i ostrzegawczo- alarmowego DSO, centralach telefonicznych, serwerach telekomunikacyjnych, sieciach komputerowych- miedzianych i światłowodowych, na domofonach i instalacjach TV-SAT skończywszy. Wzbogaciliśmy ofertę o automatykę do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Jak różne są potrzeby Naszych Klientów tak różne stosujemy rozwiązania.

Zabezpieczamy szkoły, biura, małe sklepy i duże markety, galerie handlowe, hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne, kościoły i wiele innych obiektów stosownie do wskazań i potrzeb naszych Klientów.

Posiadamy koncesję MSWiA, licencję II stopnia wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu. Staramy się o kolejne certyfikaty oraz referencje. Posiadamy certyfikat autoryzowanego instalatora bezprzewodowych i hybrydowych systemów alarmowych firmy JABLOTRON, certyfikat autoryzowanego instalatora i partnera firmy TELEGARTNER, certyfikat autoryzacji dla systemów firmy POLON-ALFA ,zaświadczenia o ukończonych kursach dla instalatorów firm POLON-ALFA, PLATAN, MOELLER, SATEL, PANASONIC.

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i spokoju oraz zadowolenia Klientów z naszych usług.

Chcemy i pracujemy nad tym,
aby logo

było rozpoznawalnym znakiem
najwyższej jakości i profesjonalizmu

Zapraszamy

Jesteśmy dystrybutorem

yeastar
fanvil_logo
yealink-logo
ns1000
1_bosch
5_dsc
6_satel
7_polon